Cover LKVH D 125
Type LKVH D 125
|Item no. 6178686
|EAN 4012195981497



Item no. / Type
6178686 / LKVH D 125
Length
2000 mm
Smallest selling unit: 16 m
16m
m
Description
Trunking cover for replacement requirements.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Dimension a | 125 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| kendiliğinden sönen | yes |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Boyut | 125x2000 |
| Material | Polycarbonate/Acrylnitrile-butadiene-styrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,2655 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (2)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
LKVH D 125
2000
6178686
LKVH D 125
Item no.
6178686
Length
2000

