Cover, unperforated DD
Type AZDU 50 DD
|Item no. 6080158
|EAN 4012196084135



Item no. / Type
Length
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Cover without turn buckles for AZ small duct.
To fasten the cover, use the cover clamp, type DKU.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Mandal kilit sayısı | 3 St. |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Cover clamp |
| Boyut | 53x3000 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,2349 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDU 50 DD
3000
53
1
6080158
AZDU 100 DD
3000
103
1
6080239
Width
AZDU 50 DD
Item no.
6080158
Length
3000
Width
53
Plate thickness
1
AZDU 100 DD
Item no.
6080239
Length
3000
Width
103
Plate thickness
1


