Cover with turn buckle A2
Type AZDMD 150 A2
|Item no. 6080870
|EAN 4012195811329



Item no. / Type
Length
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Cover with turn buckle for AZ small duct.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 153 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Mandal kilit sayısı | 6 St. |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | 153x3000 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
| Colour | stainless steel |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 7,5042 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDMD 50 A2
3000
53
1
6080197
AZDMD 100 A2
3000
103
1
6080294
AZDMD 150 A2
3000
153
1
6080870
AZDMD 200 A2
3000
203
1
6080895
Width
AZDMD 50 A2
Item no.
6080197
Length
3000
Width
53
Plate thickness
1
AZDMD 100 A2
Item no.
6080294
Length
3000
Width
103
Plate thickness
1
AZDMD 150 A2
Item no.
6080870
Length
3000
Width
153
Plate thickness
1
AZDMD 200 A2
Item no.
6080895
Length
3000
Width
203
Plate thickness
1


