Cover with turn buckle DD
Type AZDMD 100 DD
|Item no. 6080235
|EAN 4012196406098



Item no. / Type
Length
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Cover with turn buckle for AZ small duct.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 103 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Mandal kilit sayısı | 6 St. |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | 103x3000 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,2507 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDMD 50 DD
3000
53
1
6080154
AZDMD 100 DD
3000
103
1
6080235
Width
AZDMD 50 DD
Item no.
6080154
Length
3000
Width
53
Plate thickness
1
AZDMD 100 DD
Item no.
6080235
Length
3000
Width
103
Plate thickness
1


