Cover with turn buckle FT
Type AZDMD 150 FT
|Item no. 6080865
|EAN 4012195811312



Item no. / Type
Length
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Cover with turn buckle for AZ small duct.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 153 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Mandal kilit sayısı | 6 St. |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | 153x3000 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 3,3781 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDMD 150 FT
3000
153
1
6080865
AZDMD 200 FT
3000
203
1
6080890
AZDMD 300 FT
3000
303
1
6080915
Width
AZDMD 150 FT
Item no.
6080865
Length
3000
Width
153
Plate thickness
1
AZDMD 200 FT
Item no.
6080890
Length
3000
Width
203
Plate thickness
1
AZDMD 300 FT
Item no.
6080915
Length
3000
Width
303
Plate thickness
1


