Cross-connector for TP support profiles
Type KV 45 DD
|Item no. 5901250
|EAN 4012197376390



Item no. / Type
5901250 / KV 45 DD
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
Cross-connector for TP support profiles. Can be screwed on with Torx 40 spanner.
Technical data
Dimensions
| Width | 40 mm |
|---|---|
| Height | 30 mm |
Technical data
| Ayarlanabilir | hayır |
|---|---|
| Depth | 40 mm |
| Boyut | 30x40x40 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | Çinko grisi |
| Photovoltaic connection and fastening element version | Cross-connectors |
| With module earthing | hayır |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2511 kg CO2e / 1 Adet |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
KV 45 DD
5901250
KV 45 DD
Item no.
5901250




