Device support
Type OKB IT
|Item no. 7403850
|EAN 4012195699699



Item no. / Type
7403850 / OKB IT
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
System fastening for universal supports in the trunking base.
Technical data
Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 60 mm |
Technical data
| Seviye ayarı aralığı min. | 0 mm |
|---|---|
| Asgari zemin yüksekliği | 85 |
| Zemin kaplayıcı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki kapalı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Conta montaj seçeneği | no |
| Üst parçayı alt parçadan ayrı tutma seçenekleri | no |
| Taban sacı | no |
| Zemin bakımı | Dry |
| Potansiyel dengelemeli | no |
| Üst parça sökülebilir | yes |
| Geçmeli kapak tespitlemesi | no |
| Montaj deliği kapağı | no |
| Uygun olduğu genleşme derzi | no |
| Çıkıntı var | yes |
| Bağlantı delikli | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki açık döşeme altı kablo kanalı için uygundur | yes |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2678 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
OKB IT
7403850
OKB IT
Item no.
7403850
