Double-flange anchor
Type 910 DF 6x35
|Item no. 2347407
|EAN 4012195448099


Item no. / Type
2347407 / 910 DF 6x35
Length
35 mm
Diameter
6 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Çakma ankraj vidası: Islah edilmiş çelik, elektro galvaniz kaplama, pasifize edilmiş.
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 6 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| With bolts | evet |
| Screw system | Philips PH |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 40 mm |
| Boyut | 6x35mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey-white; RAL 9002 |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Item no.
910 DF 6x35
35
6
2347407
910 DF 6x35
Item no.
2347407
Length
35
Diameter
6
