Double trough, metal A2
Type 2058 M2 22 A2
|Item no. 1196597
|EAN 4012195847649



Item no. / Type
Dimension L
Dimension B
Dimension H
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
U tipi kelepçeler ile hatlar, kablolar veya borular profil raylara tespit edilmektedir. Kelepeçlere profil raylarının uygun yarınklarına geçirilir ve tespit edilecek yapı elemanı U tipi kelepçenin baskı mesnedi tarafından profil raya bastırılır ve bu pozisyonda sabit tutulur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 35 mm |
|---|---|
| Dimension B | 28 mm |
| Dimension H | 5,4 mm |
Technical data
| Counter-trough/clip version | Double trough |
|---|---|
| Suitable for max. cable diameter | 22 mm |
| Clamping range D, min. | 16 mm |
| Clamping range D, max. | 22 mm |
| Boyut | 16-22mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1199 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Dimension B
Dimension H
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
2058 M2 22 A2
35
28
5,4
16
22
1196597
2058 M2 28 A2
35
34
5,4
22
28
1196599
2058 M2 34 A2
35
40
6,4
28
34
1196601
Dimension B
Dimension H
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
2058 M2 22 A2
Item no.
1196597
Dimension L
35
Dimension B
28
Dimension H
5,4
Clamping range D, min.
16
Clamping range D, max.
22
2058 M2 28 A2
Item no.
1196599
Dimension L
35
Dimension B
34
Dimension H
5,4
Clamping range D, min.
22
Clamping range D, max.
28
2058 M2 34 A2
Item no.
1196601
Dimension L
35
Dimension B
40
Dimension H
6,4
Clamping range D, min.
28
Clamping range D, max.
34

