Earth entry rod with separating piece and connector
Type 204 KL-1500
|Item no. 5430151
|EAN 4012195430575



Item no. / Type
5430151 / 204 KL-1500
Length
1500 mm
Anma ölçüsü Ø
16 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
• With separating piece type 223 DIN and connector type 5002 DIN
Technical data
Dimensions
| Length | 1500 mm |
|---|---|
| Dimension L | 1500 mm |
Technical data
| Anma ölçüsü Ø | 16 mm |
|---|---|
| Sivri uçlu | no |
| With attaching holes | no |
| Uyumluluk | Rd 8-10 mm |
| Boyut | 1500mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 8,2428 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Anma ölçüsü Ø
Item no.
204 KL-1500
1500
16
5430151
204 KL-1500
Item no.
5430151
Length
1500
Anma ölçüsü Ø
16


