Electrogalvanised steel bend, with thread
Type SBNM16 G
|Item no. 2046778
|EAN 4012196388165



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 45 mm |
|---|---|
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension t | 1,4 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 13 mm |
| Dimension R | 50 mm |
| Dimension D | 16 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Vida dişi |
| Boyut | M16x1,5 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3759 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
SBNM16 G
M16x1,5
2046778
SBNM20 G
M20x1,5
2046779
SBNM25 G
M25x1,5
2046780
SBNM32 G
M32x1,5
2046781
SBNM40 G
M40x1,5
2046782
SBNM50 G
M50x1,5
2046783
SBNM63 G
M63x1,5
2046784
Vida dişi
SBNM16 G
Item no.
2046778
Vida dişi
M16x1,5
SBNM20 G
Item no.
2046779
Vida dişi
M20x1,5
SBNM25 G
Item no.
2046780
Vida dişi
M25x1,5
SBNM32 G
Item no.
2046781
Vida dişi
M32x1,5
SBNM40 G
Item no.
2046782
Vida dişi
M40x1,5
SBNM50 G
Item no.
2046783
Vida dişi
M50x1,5
SBNM63 G
Item no.
2046784
Vida dişi
M63x1,5
