Electrogalvanised steel bend, without thread
Type SBN16 G
|Item no. 2046808
|EAN 4012196387816




Item no. / Type
For nominal pipe diameter
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 43,7 mm |
|---|---|
| Dimension d | 16,6 mm |
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension t | 1 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 25 mm |
| Dimension R | 50 mm |
| Dimension D | 18,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Geçmeli |
| Boyut | Ø16mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2206 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
For nominal pipe diameter
Item no.
SBN16 G
16
2046808
SBN20 G
20
2046809
SBN25 G
25
2046810
SBN32 G
32
2046811
SBN40 G
40
2046812
SBN50 G
50
2046813
SBN63 G
63
2046814
For nominal pipe diameter
SBN16 G
Item no.
2046808
For nominal pipe diameter
16
SBN20 G
Item no.
2046809
For nominal pipe diameter
20
SBN25 G
Item no.
2046810
For nominal pipe diameter
25
SBN32 G
Item no.
2046811
For nominal pipe diameter
32
SBN40 G
Item no.
2046812
For nominal pipe diameter
40
SBN50 G
Item no.
2046813
For nominal pipe diameter
50
SBN63 G
Item no.
2046814
For nominal pipe diameter
63
