Electrogalvanised steel sleeve, with thread
Type SVM16W G
|Item no. 2046875
|EAN 4012195924999



Item no. / Type
Vida dişi
for pipe diameter
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 26 mm |
|---|---|
| Dimension d | 16 mm |
| Dimension t | 2 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension D | 18,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Vida dişi |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 400 °C |
| Boyut | M16x1,5 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1494 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
for pipe diameter
Item no.
SVM16W G
M16x1,5
16
2046875
SVM20W G
M20x1,5
20
2046876
SVM25W G
M25x1,5
25
2046877
SVM32W G
M32x1,5
32
2046878
SVM40W G
M40x1,5
40
2046879
SVM50W G
M50x1,5
50
2046880
SVM63W G
M63x1,5
63
2046881
Vida dişi
for pipe diameter
SVM16W G
Item no.
2046875
Vida dişi
M16x1,5
for pipe diameter
16
SVM20W G
Item no.
2046876
Vida dişi
M20x1,5
for pipe diameter
20
SVM25W G
Item no.
2046877
Vida dişi
M25x1,5
for pipe diameter
25
SVM32W G
Item no.
2046878
Vida dişi
M32x1,5
for pipe diameter
32
SVM40W G
Item no.
2046879
Vida dişi
M40x1,5
for pipe diameter
40
SVM50W G
Item no.
2046880
Vida dişi
M50x1,5
for pipe diameter
50
SVM63W G
Item no.
2046881
Vida dişi
M63x1,5
for pipe diameter
63

