End piece, for cable duct type LKM 60100
Type LKM E60100RW
|Item no. 6249817
|EAN 4012196575770



Item no. / Type
Dimension b
Dimension a
Colour
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
End piece for closing the LKM ducts.
Technical data
Dimensions
| Length | 21 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 64 mm |
| Dimension b | 64 mm |
| Dimension a | 100 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | yes |
|---|---|
| Halojen İçermez | yes |
| Koruyucu folyo | no |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Version for | Left/right |
| Fastening type | Lockable |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Boyut | 60x100mm |
| Surface | Strip galvanized / plastic coated |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2999 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (5)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension b
Dimension a
Colour
Item no.
LKM E60100FS
64
100
zinc
6248306
LKM E60100RW
64
100
Pure white; RAL 9010
6249817
Colour
LKM E60100FS
Item no.
6248306
Dimension b
64
Dimension a
100
Colour
zinc
LKM E60100RW
Item no.
6249817
Dimension b
64
Dimension a
100
Colour
Pure white; RAL 9010



