Equipotential busbar for EX zone 1/21, 2/22
Type EX PAS 5
|Item no. 5015265
|EAN 4012196427628




Item no. / Type
Length
Width
Height
Bağlantı sayısı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1802...: Endüstri alanındaki birçok uygulama için izolatör ayaklı potansiyel dengeleme barası
• DIN VDE 0100 Bölüm 410 ve Bölüm 540'a uygun ana potansiyel dengelemesi ve VDE 0185-305'e (IEC 62305) uygun yıldırımdan korunma potansiyel dengelemesi için uygundur
• Bağlantı hatları, M10 tampon cıvataları aracılığıyla kontak barasına hızlı ve kolayca monte edilir
• 5 veya 10 bağlantı olanağı
• Kalınlık: 6 mm; Yükseklik: 40 mm
• Paslanmaz çelik (V2A) versiyonlar bina dışı uygulamalar için uygundur
• Duvar montajı için gerekli tüm vidalar ve dübeller dahildir
• DIN VDE 0100 Bölüm 410 ve Bölüm 540'a uygun ana potansiyel dengelemesi ve VDE 0185-305'e (IEC 62305) uygun yıldırımdan korunma potansiyel dengelemesi için uygundur
• Bağlantı hatları, M10 tampon cıvataları aracılığıyla kontak barasına hızlı ve kolayca monte edilir
• 5 veya 10 bağlantı olanağı
• Kalınlık: 6 mm; Yükseklik: 40 mm
• Paslanmaz çelik (V2A) versiyonlar bina dışı uygulamalar için uygundur
• Duvar montajı için gerekli tüm vidalar ve dübeller dahildir
Technical data
Dimensions
| Length | 279 mm |
|---|---|
| Width | 54 mm |
| Height | 4 mm |
Technical data
| Bağlantı sayısı | 5 |
|---|---|
| Insulator | evet |
| Quantity of round conductor connections, total | 5 |
| Quantity of round conductor connections 8 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 10 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8-10 mm | 0 |
| Quantity of flat conductor connections up to 30 mm | 0 |
| Quantity of flat conductor connections up to 40 mm | 1 |
| Quantity of cable connections up to 6 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 16 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 25 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 95 mm², rigid | 0 |
| Material of the contact rail | Rustproof steel (V2A) |
| Material of the terminal | Rustproof steel (V2A) |
| Version for | Only terminal |
| Lightning current carrying capacity | H/100 kA |
| Type | Fixed structure |
| Boyut | 5xM10 |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 7,7523 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Bağlantı sayısı
Item no.
EX PAS 5
279
54
4
5
5015265
EX PAS 10
441
54
4
10
5015270
Length
Bağlantı sayısı
EX PAS 5
Item no.
5015265
Length
279
Width
54
Height
4
Bağlantı sayısı
5
EX PAS 10
Item no.
5015270
Length
441
Width
54
Height
4
Bağlantı sayısı
10

