Equipotential busbar for outside installation, metal base plate
Type 1809 AM
|Item no. 5015105
|EAN 4012196587292



Item no. / Type
5015105 / 1809 AM
Length
188 mm
Width
52 mm
Height
44,5 mm
Colour
Black
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1809/A: Bina dışı kullanım için potansiyel dengeleme barası
Bağlantı seçenekleri:
• Maks. 25 mm² kesite sahip 7 adet tek telli veya çok telli kablo veya maks. 16 mm² kesite sahip ince telli kablolar
• 1 adet Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• Maks. FL30'a kadar 1 adet yassı kablo veya Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• Polisterol taban plakası ve kapak
• Renk: Siyah, UV dayanımlı
• Paslanmaz çelik vidalar ve üst sıkıştırma parçası
• 100 kA (10/350) yıldırım akımı taşıma kapasitesi
Bağlantı seçenekleri:
• Maks. 25 mm² kesite sahip 7 adet tek telli veya çok telli kablo veya maks. 16 mm² kesite sahip ince telli kablolar
• 1 adet Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• Maks. FL30'a kadar 1 adet yassı kablo veya Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• Polisterol taban plakası ve kapak
• Renk: Siyah, UV dayanımlı
• Paslanmaz çelik vidalar ve üst sıkıştırma parçası
• 100 kA (10/350) yıldırım akımı taşıma kapasitesi
Technical data
Dimensions
| Length | 188 mm |
|---|---|
| Width | 52 mm |
| Height | 44,5 mm |
Technical data
| Quantity of round conductor connections, total | 1 |
|---|---|
| Quantity of round conductor connections 8 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 10 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8-10 mm | 1 |
| Quantity of flat conductor connections up to 30 mm | 1 |
| Quantity of flat conductor connections up to 40 mm | 0 |
| Quantity of cable connections up to 6 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 16 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 25 mm², rigid | 7 |
| Quantity of cable connections up to 95 mm², rigid | 0 |
| Material of the contact rail | Brass |
| Material of the terminal | Çelik |
| Surface of the contact rail | Nikel kap. |
| Surface of the terminal | Galv. çinko kaplama |
| Version for | With cover hood |
| Lightning current carrying capacity | H/100 kA |
| Type | Fixed structure |
| Boyut | 188mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,0545 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Colour
Item no.
1809 AM
188
52
44,5
Black
5015105
1809 AM
Item no.
5015105
Length
188
Width
52
Height
44,5
Colour
Black


