Equipotential busbar, solid version
Type 1810
|Item no. 5015057
|EAN 4012195378136



Item no. / Type
5015057 / 1810
Length
348 mm
Width
120 mm
Height
83 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1810: Potansiyel dengeleme barası
Bağlantı seçenekleri:
• 6 adet 6-16 mm² kesite sahip kablo
• 1 adet Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• Maks. FL40'a kadar 1 adet yassı iletken
• 2 adet M8 kablo pabucu
• Daldırma galvanize kaplama çelik taban plakası ve vidalanabilir kapak
• Elektro galvaniz kaplama çelik kontak çubuğu
• Sıcak galvanize veya elektro galvaniz kaplama çelik vidalar ve üst sıkıştırma parçası
Bağlantı seçenekleri:
• 6 adet 6-16 mm² kesite sahip kablo
• 1 adet Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• Maks. FL40'a kadar 1 adet yassı iletken
• 2 adet M8 kablo pabucu
• Daldırma galvanize kaplama çelik taban plakası ve vidalanabilir kapak
• Elektro galvaniz kaplama çelik kontak çubuğu
• Sıcak galvanize veya elektro galvaniz kaplama çelik vidalar ve üst sıkıştırma parçası
Technical data
Dimensions
| Length | 348 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 83 mm |
Technical data
| Insulator | hayır |
|---|---|
| Quantity of round conductor connections, total | 1 |
| Quantity of round conductor connections 8 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 10 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8-10 mm | 1 |
| Quantity of flat conductor connections up to 30 mm | 0 |
| Quantity of flat conductor connections up to 40 mm | 1 |
| Quantity of cable connections up to 6 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 16 mm², rigid | 6 |
| Quantity of cable connections up to 25 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 95 mm², rigid | 0 |
| Material of the contact rail | Brass |
| Material of the terminal | Çelik |
| Surface of the contact rail | Nikel kap. |
| Surface of the terminal | Galv. çinko kaplama |
| Version for | With cover hood |
| Type | Fixed structure |
| Boyut | 348mm |
| Surface | Hot galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 4,6032 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Item no.
1810
348
120
83
5015057
1810
Item no.
5015057
Length
348
Width
120
Height
83


