Equipotential busbar with metal base plate
Type 1809 M
|Item no. 5015081
|EAN 4012195378310



Item no. / Type
5015081 / 1809 M
Length
188 mm
Width
52 mm
Height
43 mm
Colour
Grey
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1809/M: DIN VDE 0100-410 / -540'a uygun potansiyel dengelemesi ve DIN VDE 0185-305'e uygun yıldırımdan korunma potansiyel dengelemesi için metal ayaklı potansiyel dengeleme barası
Bağlantı seçenekleri:
• Maks. 7 mm² kesite sahip 7 adet tek telli veya çok telli kablo veya maks. 16 mm² kesite sahip ince telli kablolar
• 1 adet Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• FL30'a kadar 1 adet yassı kablo veya Rd 8 - 10 tipi yuvarlak iletken
• Gri renk, polisterol kapak
• Daldırma galvanize kaplama çelik taban plakası
• Nikel kaplama pirinç kontak çubuğu
• Elektro galvaniz kaplama çelik vidalar ve üst sıkıştırma parçası
• 100 kA (10/350) yıldırım akımı taşıma kapasitesi
Bağlantı seçenekleri:
• Maks. 7 mm² kesite sahip 7 adet tek telli veya çok telli kablo veya maks. 16 mm² kesite sahip ince telli kablolar
• 1 adet Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken
• FL30'a kadar 1 adet yassı kablo veya Rd 8 - 10 tipi yuvarlak iletken
• Gri renk, polisterol kapak
• Daldırma galvanize kaplama çelik taban plakası
• Nikel kaplama pirinç kontak çubuğu
• Elektro galvaniz kaplama çelik vidalar ve üst sıkıştırma parçası
• 100 kA (10/350) yıldırım akımı taşıma kapasitesi
Technical data
Dimensions
| Length | 188 mm |
|---|---|
| Width | 52 mm |
| Height | 43 mm |
Technical data
| Insulator | hayır |
|---|---|
| Quantity of round conductor connections, total | 1 |
| Quantity of round conductor connections 8 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 10 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8-10 mm | 1 |
| Quantity of flat conductor connections up to 30 mm | 1 |
| Quantity of flat conductor connections up to 40 mm | 0 |
| Quantity of cable connections up to 6 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 16 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 25 mm², rigid | 7 |
| Quantity of cable connections up to 95 mm², rigid | 0 |
| Material of the contact rail | Brass |
| Material of the terminal | Çelik |
| Surface of the contact rail | Nikel kap. |
| Surface of the terminal | Galv. çinko kaplama |
| Version for | With cover hood |
| Lightning current carrying capacity | H/100 kA |
| Type | Fixed structure |
| Boyut | 188mm |
| Material | Brass |
| Colour | Grey |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8422 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Colour
Item no.
1809 M
188
52
43
Grey
5015081
1809 M
Item no.
5015081
Length
188
Width
52
Height
43
Colour
Grey


