Extension
Type 101 IV-16
|Item no. 5408557
|EAN 4012195613299




Item no. / Type
5408557 / 101 IV-16
Length
60 mm
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
• Extension of insulating rods
• With M10 bolts
• With M10 bolts
Technical data
Dimensions
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Dimension L | 60 mm |
| Dimension d Ø | 16 mm |
| Dimension d min. | 30 mm |
Technical data
| Connection | Round conductor |
|---|---|
| Boyut | 16mm |
| Material | Aluminium |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,0648 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
101 IV-16
60
5408557
101 IV-16
Item no.
5408557
Length
60


