External corner cover, sheet steel
Type AOP3S80RW
|Item no. 6287050
|EAN 4012195144700



Item no. / Type
6287050 / AOP3S80RW
Width
76,5 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover for closing external corners.
Technical data
Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 76,5 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 12x76,5x300 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8947 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Colour
Item no.
AOP3S80RW
76,5
Pure white; RAL 9010
6287050
AOP3S80RW
Item no.
6287050
Width
76,5
Colour
Pure white; RAL 9010


