External corner cover, Style
Type OT A Style EL
|Item no. 6115865
|EAN 4012195914273



Item no. / Type
6115865 / OT A Style EL
Width
140 mm
Colour
aluminium
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Trunking cover for the external corner of the design device installation trunking of the GAD series. "Style" design version for complete coverage of the system opening and the switching and plug-in devices.
Standard version in anodised aluminium, different decoration on request.
Standard version in anodised aluminium, different decoration on request.
Technical data
Dimensions
| Length | 424 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 44 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Üst parçaların montaj şekli | Cross-over |
| Boyut | 44x140x424 |
| Surface | Anodised |
| Material | Aluminium |
| Colour | aluminium |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 14,4192 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Colour
Item no.
OT A Style EL
140
alüminyum
6115865
OT A Style EL
Item no.
6115865
Width
140
Colour
alüminyum

