Fastening set for GES9
Type IB BGES9
|Item no. 7399870
|EAN 4012196331796



Item no. / Type
7399870 / IB BGES9
Width
15 mm
Smallest selling unit: 4 piece
4piece
piece
Description
Fastening brackets for square GES9 service outlet to be mounted in in-concrete box.
Technical data
Dimensions
| Length | 22 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 100 mm |
Technical data
| Kapak modeli | Square |
|---|---|
| Application area | In-concrete |
| Üst parça sökülebilir | no |
| Nominal size for device installation units | 9 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0987 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
IB BGES9
15
7399870
IB BGES9
Item no.
7399870
Width
15
