Fastening set for GESR9
Type IB BGESR9
|Item no. 7399872
|EAN 4012196331802



Item no. / Type
7399872 / IB BGESR9
Width
15 mm
Smallest selling unit: 6 piece
6piece
piece
Description
Fastening brackets for round GESR9 service outlet to be mounted in in-concrete box.
Technical data
Dimensions
| Length | 22 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 100 mm |
Technical data
| Kapak modeli | Round |
|---|---|
| Application area | In-concrete |
| Üst parça sökülebilir | no |
| Nominal size for device installation units | R9 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0904 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
IB BGESR9
15
7399872
IB BGESR9
Item no.
7399872
Width
15
