Flat angle cover, smooth
Type GKH-OTGFRW
|Item no. 6114250
|EAN 4012196450930



Item no. / Type
6114250 / GKH-OTGFRW
Width
76,5 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Flat angle cover made of halogen-free PC/ABS.
Technical data
Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 76,5 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK08 |
| Version for | Smooth |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -15 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Material | Polycarbonate/Acrylnitrile-butadiene-styrene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,2 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
GKH-OTGFRW
76,5
6114250
GKH-OTGFRW
Item no.
6114250
Width
76,5

