Flat cable threaded connection, PG thread rectangular version, stone grey
Type 106 FL 29 14 40
|Item no. 2012774
|EAN 4012195156857




Item no. / Type
kablo için/ Kalınlık için min.
kablo için/ Kalınlık için maks.
kablo için/ Genişlik için min.
kablo için/ Genişlik için maks.
Vida dişi
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Delikli lastik nipel yapı tarzında yassı kablo girişi, DIN 40430'a uygun Pg bağlantı dişlisi, Koruma sınıfı IP31, önceden monte edilmiş rakor sızdırmazlık halkası 107/F donanımlı.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP31 |
| Vida dişi | Pg 29 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | evet |
| Type of seal | Sealing ring |
| Boyut | PG29 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Stone grey; RAL 7030 |
Dimensions
| Dimension L | 59 mm |
|---|---|
| Dimension A | 30 mm |
| kablo için/ Kalınlık için min. | 11 mm |
| kablo için/ Kalınlık için maks. | 14 mm |
| kablo için/ Genişlik için min. | 37 mm |
| kablo için/ Genişlik için maks. | 40 mm |
| Dimension B | 56 mm |
| Dimension G | PG29 mm |
| Dimension L1 | 13 mm |
| Dimension L2 | 46 mm |
| Dimension D | 46 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1102 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
kablo için/ Kalınlık için min.
kablo için/ Kalınlık için maks.
kablo için/ Genişlik için min.
kablo için/ Genişlik için maks.
Vida dişi
Item no.
106 FL 29 14 40
11
14
37
40
Pg 29
2012774
106 FL 21 8 33
6
8
30
33
Pg 21
2012782
106 FL 21 9 39
7
9
36
39
Pg 21
2012804
106 FL 21 9 22
7
9
19
22
Pg 21
2012820
106 FL 21 10 29
8
10
26
29
Pg 21
2012839
106 FL 21 12 35
9
12
31
35
Pg 21
2012847
106 FL 21 6 30
4
6
27
30
Pg 21
2012855
106 FL 21 10 31
8,5
10,5
28,5
31,5
Pg 21
2012871
106 FL 21 14 40
11
14
37
40
Pg 21
2012928
kablo için/ Kalınlık için min.
kablo için/ Kalınlık için maks.
kablo için/ Genişlik için min.
kablo için/ Genişlik için maks.
Vida dişi
106 FL 29 14 40
Item no.
2012774
kablo için/ Kalınlık için min.
11
kablo için/ Kalınlık için maks.
14
kablo için/ Genişlik için min.
37
kablo için/ Genişlik için maks.
40
Vida dişi
Pg 29
106 FL 21 8 33
Item no.
2012782
kablo için/ Kalınlık için min.
6
kablo için/ Kalınlık için maks.
8
kablo için/ Genişlik için min.
30
kablo için/ Genişlik için maks.
33
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 9 39
Item no.
2012804
kablo için/ Kalınlık için min.
7
kablo için/ Kalınlık için maks.
9
kablo için/ Genişlik için min.
36
kablo için/ Genişlik için maks.
39
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 9 22
Item no.
2012820
kablo için/ Kalınlık için min.
7
kablo için/ Kalınlık için maks.
9
kablo için/ Genişlik için min.
19
kablo için/ Genişlik için maks.
22
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 10 29
Item no.
2012839
kablo için/ Kalınlık için min.
8
kablo için/ Kalınlık için maks.
10
kablo için/ Genişlik için min.
26
kablo için/ Genişlik için maks.
29
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 12 35
Item no.
2012847
kablo için/ Kalınlık için min.
9
kablo için/ Kalınlık için maks.
12
kablo için/ Genişlik için min.
31
kablo için/ Genişlik için maks.
35
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 6 30
Item no.
2012855
kablo için/ Kalınlık için min.
4
kablo için/ Kalınlık için maks.
6
kablo için/ Genişlik için min.
27
kablo için/ Genişlik için maks.
30
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 10 31
Item no.
2012871
kablo için/ Kalınlık için min.
8,5
kablo için/ Kalınlık için maks.
10,5
kablo için/ Genişlik için min.
28,5
kablo için/ Genişlik için maks.
31,5
Vida dişi
Pg 21
106 FL 21 14 40
Item no.
2012928
kablo için/ Kalınlık için min.
11
kablo için/ Kalınlık için maks.
14
kablo için/ Genişlik için min.
37
kablo için/ Genişlik için maks.
40
Vida dişi
Pg 21


