Flat conductor, copper
Type FL 25-CU
|Item no. 5021830
|EAN 4012196431199



Item no. / Type
5021830 / FL 25-CU
Width
25 mm
Height
3 mm
Smallest selling unit: 50 m
50m
m
Description
FL20/Cu: Makaralar halinde yassı iletken/çelik şerit (DIN EN 50164-2'ye uygun)
Model: E-Cu S7 F24 yumuşak
Kullanım alanı: Yıldırımdan koruna ve topraklama tesisatları
Model: E-Cu S7 F24 yumuşak
Kullanım alanı: Yıldırımdan koruna ve topraklama tesisatları
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 3 mm |
| Dimension B | 25 mm |
| Dimension H | 3 mm |
Technical data
| Normal halka (kg) | 33 |
|---|---|
| Kesit | 75 mm² |
| Normal halka (m) | 50 |
| Boyut | 25x3 |
| Material | Copper |
| Length tolerance ± | 5 % |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,0219 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Height
Item no.
FL 25-CU
25
3
5021830
FL 25-CU
Item no.
5021830
Width
25
Height
3

