Floor plate for ISS140110
Type ISSBP140110RW
|Item no. 6290130
|EAN 4012195161752



Item no. / Type
Length
Width
Height
Colour
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Floor plate with 30 mm visible edge and four fastening holes Ø 8.5 mm. The floor plate is suitable for installation on the service poles of type ISS140110.
Technical data
Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 3 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Ayarlanabilir | no |
| Boyut | 200x170x3 |
| Surface | Strip galvanized / plastic coated |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,627 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Colour
Item no.
ISSBP140110RW
170
200
3
Pure white; RAL 9010
6290130
ISSBP140110WA
170
200
3
White aluminium; RAL 9006
6290134
Colour
ISSBP140110RW
Item no.
6290130
Length
170
Width
200
Height
3
Colour
Pure white; RAL 9010
ISSBP140110WA
Item no.
6290134
Length
170
Width
200
Height
3
Colour
White aluminium; RAL 9006

