Flush-mounted connection box 250
Type UV 250 K
|Item no. 2003136
|EAN 4012195024071




Item no. / Type
2003136 / UV 250 K
Height
65 mm
Giriş sayısı
40
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Klemenslerin bağlanması için bağlantı kasası, kapak ve kapak vidası (15 mm) ile, kapak kenarı sıva üstünde, yüzeyi perdahlı, kapak ve kapak vidaları ile birlikte kullanıldığında VDE 0606'ya uygun VDE onay işareti elde etmektedir ve VDE 0471/DIN 695 Bölüm 2-1'e uygun olarak aleve dayanıklı hale gelir, test sıcaklığı 750°C, Koruma sınıfı .
Technical data
Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 65 mm |
| Dimension A | 328 mm |
| Dimension B | 260 mm |
| Dimension H | 65 mm |
Technical data
| Giriş şekli | NYM cables, data cables and corrugated pipes |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Floor height, min. | 67 mm |
| Halojen İçermez | hayır |
| Giriş sayısı | 40 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| With bolts | hayır |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Yok |
| Anma kesiti min. | 16 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 250x250x65 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Black |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,6208 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Giriş sayısı
Item no.
UV 250 K
65
40
2003136
UV 250 K
Item no.
2003136
Height
65
Giriş sayısı
40

