Flush-mounted connection box 80
Type UV 80 K
|Item no. 2003112
|EAN 4012195020479




Item no. / Type
2003112 / UV 80 K
Height
45 mm
Giriş sayısı
18
for pipe diameter
16/19 mm
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Klemenslerin bağlanması için bağlantı kasası, kapak ve kapak vidası (15 mm) ile, kapak kenarı sıva üstünde, yüzeyi perdahlı, kapak ve kapak vidaları ile birlikte kullanıldığında VDE 0606'ya uygun VDE onay işareti elde etmektedir ve VDE 0471/DIN 695 Bölüm 2-1'e uygun olarak aleve dayanıklı hale gelir, test sıcaklığı 750°C, Koruma sınıfı .
Technical data
Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 45 mm |
| Dimension L | 85 mm |
| Dimension A | 102 mm |
| Dimension B | 97 mm |
| Dimension H | 45 mm |
Technical data
| Giriş şekli | NYM cables, data cables and corrugated pipes |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Floor height, min. | 47 mm |
| Halojen İçermez | hayır |
| Giriş sayısı | 18 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 16/19 mm |
| With bolts | hayır |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Yok |
| Anma kesiti min. | 4 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 80x80x45 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Black |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1683 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
UV 80 K
45
18
16/19 mm
2003112
UV 80 K
Item no.
2003112
Height
45
Giriş sayısı
18
for pipe diameter
16/19 mm

