Frame eyelet
Type 869 M8X40 G
|Item no. 3472086
|EAN 4012195309550



Item no. / Type
3472086 / 869 M8X40 G
Vida dişi
M8
Kırılma yükü
2 kN
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Askı halkası M8x40mm
Technical data
Dimensions
| Length | 70 mm |
|---|
Technical data
| Vida dişi | M8 |
|---|---|
| Plastic-covered | hayır |
| Kırılma yükü | 2 kN |
| Boşluk uzunluğu | 40 |
| Vida dişi uzunluğu | 36 mm |
| Kanca çapı | 20 mm |
| Boyut | M8x40mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Kırılma yükü
Item no.
869 M8X40 G
M8
2
3472086
869 M8X40 G
Item no.
3472086
Vida dişi
M8
Kırılma yükü
2

