Hammer-head bolt
Type CL27HB M5x25 ZL
|Item no. 1148020
|EAN 4012196488759




Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Hammer-head bolt for use with CL2712 profile rail
Technical data
Dimensions
| Length | 23 mm |
|---|---|
| Width | 10,1 mm |
| Height | 4 mm |
Technical data
| Thread metric | 5 |
|---|---|
| Vida dişi | M 5 x 25mm |
| Suitable for mounting rail | evet |
| Boyut | M5x25mm |
| Surface | Zinc slat |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0325 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
CL27HB M5x25 ZL
23
10,1
4
M 5 x 25mm
1148020
CL27HB M6x25 ZL
23
10,1
4
M 6 x 25mm
1148024
CL27HB M8x25 ZL
23
10,1
4
M 8 x 25mm
1148028
Vida dişi
CL27HB M5x25 ZL
Item no.
1148020
Length
23
Width
10,1
Height
4
Vida dişi
M 5 x 25mm
CL27HB M6x25 ZL
Item no.
1148024
Length
23
Width
10,1
Height
4
Vida dişi
M 6 x 25mm
CL27HB M8x25 ZL
Item no.
1148028
Length
23
Width
10,1
Height
4
Vida dişi
M 8 x 25mm


