Hammer-head bolt A4
Type ACMHB M6x30 A4
|Item no. 1148076
|EAN 4012196488933



Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Hammer-head bolt for use with CM3015, CM3518 and AM3518 profile rails
Technical data
Dimensions
| Length | 33,5 mm |
|---|---|
| Width | 16 mm |
| Height | 5 mm |
| Dimension L | 30 mm |
Technical data
| Thread metric | 6 |
|---|---|
| Vida dişi | M 6 x 30mm |
| Suitable for mounting rail | evet |
| Boyut | M6x30mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1267 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
ACMHB M6x30 A4
33,5
16
5
M 6 x 30mm
1148076
ACMHB M8x30 A4
33,5
16
5
M 8 x 30mm
1148080
ACMHB M8x60 A4
33,5
16
5
M 8 x 60mm
1148084
ACMHB M10x30 A4
33,5
16
6
M 10 x 30mm
1148088
ACMHB M10x60 A4
33,5
16
6
M 10 x 60mm
1148092
Height
Vida dişi
ACMHB M6x30 A4
Item no.
1148076
Length
33,5
Width
16
Height
5
Vida dişi
M 6 x 30mm
ACMHB M8x30 A4
Item no.
1148080
Length
33,5
Width
16
Height
5
Vida dişi
M 8 x 30mm
ACMHB M8x60 A4
Item no.
1148084
Length
33,5
Width
16
Height
5
Vida dişi
M 8 x 60mm
ACMHB M10x30 A4
Item no.
1148088
Length
33,5
Width
16
Height
6
Vida dişi
M 10 x 30mm
ACMHB M10x60 A4
Item no.
1148092
Length
33,5
Width
16
Height
6
Vida dişi
M 10 x 60mm

