Hook-head screw A4
Type MS50HB M10x30 A4
|Item no. 1148268
|EAN 4012196489794



Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Hook-head screw for use with MS5030 profile rail
Technical data
Dimensions
| Length | 43,3 mm |
|---|---|
| Width | 13 mm |
| Height | 10 mm |
Technical data
| Thread metric | 10 |
|---|---|
| Vida dişi | M10x30mm |
| Suitable for mounting rail | evet |
| Boyut | M10x30mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3736 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
MS50HB M6x30 A4
43
21
12
M6x30mm
1148256
MS50HB M8x30 A4
43
21
12
M8x30mm
1148260
MS50HB M8x60 A4
43
21
12
M8x60mm
1148264
MS50HB M10x30 A4
43,3
13
10
M10x30mm
1148268
MS50HB M10x60 A4
43,3
13
10
M10x60mm
1148272
MS50HB M12x30 A4
43,3
13
10
M12x30mm
1148276
MS50HB M12x60 A4
43,3
13
10
M12x60mm
1148280
Length
Width
Height
Vida dişi
MS50HB M6x30 A4
Item no.
1148256
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M6x30mm
MS50HB M8x30 A4
Item no.
1148260
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M8x30mm
MS50HB M8x60 A4
Item no.
1148264
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M8x60mm
MS50HB M10x30 A4
Item no.
1148268
Length
43,3
Width
13
Height
10
Vida dişi
M10x30mm
MS50HB M10x60 A4
Item no.
1148272
Length
43,3
Width
13
Height
10
Vida dişi
M10x60mm
MS50HB M12x30 A4
Item no.
1148276
Length
43,3
Width
13
Height
10
Vida dişi
M12x30mm
MS50HB M12x60 A4
Item no.
1148280
Length
43,3
Width
13
Height
10
Vida dişi
M12x60mm

