Hook nail
Type 1101 3x40
|Item no. 3341046
|EAN 4012195287537



Item no. / Type
Length
Dimension d
Dimension B
Smallest selling unit: 250 piece
250piece
piece
Description
Sertleştirilmemiş kancalı çivi 3x40mm
Technical data
Dimensions
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Dimension L | 40 mm |
| Dimension d | 3 mm |
| Dimension B | 18 mm |
| Length/shank diameter | 40/3,0 mm |
Technical data
| Boşluk çapı | 3 mm |
|---|---|
| Boyut | 3x40mm |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Dimension d
Dimension B
Item no.
1101 3x40
40
3
18
3341046
1101 3x50
50
3
18
3341054
1101 3x60
60
3
18
3341062
1101 3x70
70
3
18
3341070
1101 3.4x50
50
3,4
18
3341496
1101 3.4x60
60
3,4
18
3341607
1101 3.4x70
70
3,4
18
3341704
1101 3.4x80
80
3,4
18
3341801
1101 3.4x90
90
3,4
18
3341909
1101 3.4x100
100
3,4
18
3341992
Length
Dimension d
1101 3x40
Item no.
3341046
Length
40
Dimension d
3
Dimension B
18
1101 3x50
Item no.
3341054
Length
50
Dimension d
3
Dimension B
18
1101 3x60
Item no.
3341062
Length
60
Dimension d
3
Dimension B
18
1101 3x70
Item no.
3341070
Length
70
Dimension d
3
Dimension B
18
1101 3.4x50
Item no.
3341496
Length
50
Dimension d
3,4
Dimension B
18
1101 3.4x60
Item no.
3341607
Length
60
Dimension d
3,4
Dimension B
18
1101 3.4x70
Item no.
3341704
Length
70
Dimension d
3,4
Dimension B
18
1101 3.4x80
Item no.
3341801
Length
80
Dimension d
3,4
Dimension B
18
1101 3.4x90
Item no.
3341909
Length
90
Dimension d
3,4
Dimension B
18
1101 3.4x100
Item no.
3341992
Length
100
Dimension d
3,4
Dimension B
18
