Hot-dip galvanised steel bend, with thread
Type SBNM16 FT
|Item no. 2046786
|EAN 4012196387588



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 45 mm |
|---|---|
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension t | 1,4 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 13 mm |
| Dimension R | 50 mm |
| Dimension D | 16 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Vida dişi |
| Boyut | M16x1,5 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,4634 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
SBNM16 FT
M16x1,5
2046786
SBNM20 FT
M20x1,5
2046787
SBNM25 FT
M25x1,5
2046788
SBNM32 FT
M32x1,5
2046789
SBNM40 FT
M40x1,5
2046790
SBNM50 FT
M50x1,5
2046791
SBNM63 FT
M63x1,5
2046792
Vida dişi
SBNM16 FT
Item no.
2046786
Vida dişi
M16x1,5
SBNM20 FT
Item no.
2046787
Vida dişi
M20x1,5
SBNM25 FT
Item no.
2046788
Vida dişi
M25x1,5
SBNM32 FT
Item no.
2046789
Vida dişi
M32x1,5
SBNM40 FT
Item no.
2046790
Vida dişi
M40x1,5
SBNM50 FT
Item no.
2046791
Vida dişi
M50x1,5
SBNM63 FT
Item no.
2046792
Vida dişi
M63x1,5
