Hot-dip galvanised steel bend, without thread
Type SBN16 FT
|Item no. 2046816
|EAN 4012196387953




Item no. / Type
For nominal pipe diameter
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 43,7 mm |
|---|---|
| Dimension d | 16,6 mm |
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension t | 1 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 25 mm |
| Dimension R | 50 mm |
| Dimension D | 18,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 50 mm |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 400 °C |
| Boyut | Ø16mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3452 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
For nominal pipe diameter
Item no.
SBN16 FT
50
2046816
SBN20 FT
20
2046817
SBN25 FT
25
2046818
SBN32 FT
32
2046819
SBN40 FT
40
2046820
SBN50 FT
50
2046821
SBN63 FT
63
2046822
For nominal pipe diameter
SBN16 FT
Item no.
2046816
For nominal pipe diameter
50
SBN20 FT
Item no.
2046817
For nominal pipe diameter
20
SBN25 FT
Item no.
2046818
For nominal pipe diameter
25
SBN32 FT
Item no.
2046819
For nominal pipe diameter
32
SBN40 FT
Item no.
2046820
For nominal pipe diameter
40
SBN50 FT
Item no.
2046821
For nominal pipe diameter
50
SBN63 FT
Item no.
2046822
For nominal pipe diameter
63

