Impact clip, light grey
Type 2047 5-25 LGR
|Item no. 2251256
|EAN 4012195221654



Item no. / Type
2251256 / 2047 5-25 LGR
Clamping range D, min.
5 mm
Clamping range D, max.
25 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Metal parça içermeyen sıralı kelepçesi, bu nedenle paslanmaz;
Uygulama: Kelepçe profil raya oturtulur ve çekiç darbesi ile tespitlenir.
Uygulama: Kelepçe profil raya oturtulur ve çekiç darbesi ile tespitlenir.
Technical data
Technical data
| for rail with slot width (with interval), min. | 11 mm |
|---|---|
| yarık uzunluğuna sahip raylar için maks. | 12 mm |
| Darbeye dayanıklı | evet |
| Halojen İçermez | evet |
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Version for | İkili |
| Fastening type | Ray tespitlemesi |
| Clamping range D, min. | 5 mm |
| Clamping range D, max. | 25 mm |
| Boyut | 5-25mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey |
Dimensions
| Dimension A | 16 mm |
|---|---|
| Dimension B | 13 mm |
| Dimension H | 23 mm |
| Dimension H1 | 12,5 mm |
| Dimension B1 | 8 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,012 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
2047 5-25 LGR
5
25
2251256
2047 5-25 LGR
Item no.
2251256
Clamping range D, min.
5
Clamping range D, max.
25

