Impu steel nail
Type 500 12
|Item no. 3360121
|EAN 4012195292999




Item no. / Type
Length
Boşluk çapı
Smallest selling unit: 1000 piece
1000piece
piece
Description
Sertleştirilmiş çelik, tempere edilmiş, vulkanize fiber diski ile.
Technical data
Dimensions
| Length | 12 mm |
|---|---|
| Dimension L | 12 mm |
| Dimension d | 2 mm |
Technical data
| Hardened | evet |
|---|---|
| Screw nail version | hayır |
| Version for | Impu |
| Head shape | Rounded head |
| Boşluk çapı | 2 mm |
| Boyut | 2x12mm |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
| Shaft form | Smooth |
| Tip shape | Chisel tip |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Boşluk çapı
Item no.
500 12
12
2
3360121
500 18
18
2
3360180
500 23
23
2
3360237
500 30
30
2
3360296
500 40
40
2
3360407
500 50
50
2
3360504
500 60
60
2
3360601
Length
500 12
Item no.
3360121
Length
12
Boşluk çapı
2
500 18
Item no.
3360180
Length
18
Boşluk çapı
2
500 23
Item no.
3360237
Length
23
Boşluk çapı
2
500 30
Item no.
3360296
Length
30
Boşluk çapı
2
500 40
Item no.
3360407
Length
40
Boşluk çapı
2
500 50
Item no.
3360504
Length
50
Boşluk çapı
2
500 60
Item no.
3360601
Length
60
Boşluk çapı
2

