Internal corner, without height adjustment unit
Type OKB IE 25085 ON
|Item no. 7403826
|EAN 4012195845973



Item no. / Type
7403826 / OKB IE 25085 ON
Width
250 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Ready-to-mount internal corner, consisting of a trunking base, two lids, height-adjustable side profiles and brush bar arranged on the wall side for cable alignment. The scope of delivery contains one lid butt seal and a connector.
For height adjustment five levelling units are required.
For height adjustment five levelling units are required.
Technical data
Dimensions
| Length | 421 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 93 mm |
| Dimension h | 93 mm |
Technical data
| Seviye ayarı aralığı min. | 0 mm |
|---|---|
| Asgari zemin yüksekliği | 93 |
| Zemin kaplayıcı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki kapalı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Sıva üstü kasa için montaj deliği | no |
| Conta montaj seçeneği | no |
| Üst parçayı alt parçadan ayrı tutma seçenekleri | yes |
| Taban sacı | yes |
| Zemin bakımı | Dry |
| Potansiyel dengelemeli | no |
| Üst parça sökülebilir | yes |
| Geçmeli kapak tespitlemesi | no |
| Montaj deliği kapağı | no |
| Seperatörlü | no |
| Uygun olduğu genleşme derzi | no |
| Çıkıntı var | yes |
| İşlev | Internal corner |
| Bağlantı delikli | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki açık döşeme altı kablo kanalı için uygundur | yes |
| Boyut | 421x421x87 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Separating retainer fastening | Plug |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 41,7211 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
OKB IE 25085 ON
250
7403826
OKB IE 25085 ON
Item no.
7403826
Width
250

