ISO base clip
Type 2960 11 M6 LGR
|Item no. 2130114
|EAN 4012195196990




Item no. / Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
ISO ayaklı sıkıştırma kelepçesi 9-11mm
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 35 mm |
|---|---|
| Dimension d | 17 mm |
| Dimension B | 25 mm |
| Dimension H | 11,6 mm |
| Dimension x | 2,2 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| Boyut | Pg 9 |
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M4 x 10 |
| Version for | kapalı |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 9 mm |
| Clamping range D, max. | 11 mm |
| Boyut | 9-11mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0362 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
2960 11 M6 LGR
9
11
Light grey; RAL 7035
2130114
2960 12 M6 LGR
12
13
Light grey; RAL 7035
2130122
2960 15 M6 LGR
15
17
Light grey; RAL 7035
2130157
2960 18 M6 LGR
16,5
18
Light grey; RAL 7035
2130181
2960 22 M6 LGR
20,5
22
Light grey; RAL 7035
2130211
2960 25 M6 LGR
22,5
25
Light grey; RAL 7035
2130254
2960 28 M6 LGR
25,5
28
Light grey; RAL 7035
2130289
2960 35 M6 LGR
31,5
35
Light grey; RAL 7035
2130351
2960 40 M6 LGR
36,5
40
Light grey; RAL 7035
2130408
2960 43 M6 LGR
40,5
43
Light grey; RAL 7035
2130432
2960 47 M6 LGR
45,5
47
Light grey; RAL 7035
2130475
2960 54 M6 LGR
50,5
54
Light grey; RAL 7035
2130548
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
2960 11 M6 LGR
Item no.
2130114
Clamping range D, min.
9
Clamping range D, max.
11
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 12 M6 LGR
Item no.
2130122
Clamping range D, min.
12
Clamping range D, max.
13
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 15 M6 LGR
Item no.
2130157
Clamping range D, min.
15
Clamping range D, max.
17
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 18 M6 LGR
Item no.
2130181
Clamping range D, min.
16,5
Clamping range D, max.
18
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 22 M6 LGR
Item no.
2130211
Clamping range D, min.
20,5
Clamping range D, max.
22
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 25 M6 LGR
Item no.
2130254
Clamping range D, min.
22,5
Clamping range D, max.
25
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 28 M6 LGR
Item no.
2130289
Clamping range D, min.
25,5
Clamping range D, max.
28
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 35 M6 LGR
Item no.
2130351
Clamping range D, min.
31,5
Clamping range D, max.
35
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 40 M6 LGR
Item no.
2130408
Clamping range D, min.
36,5
Clamping range D, max.
40
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 43 M6 LGR
Item no.
2130432
Clamping range D, min.
40,5
Clamping range D, max.
43
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 47 M6 LGR
Item no.
2130475
Clamping range D, min.
45,5
Clamping range D, max.
47
Colour
Light grey; RAL 7035
2960 54 M6 LGR
Item no.
2130548
Clamping range D, min.
50,5
Clamping range D, max.
54
Colour
Light grey; RAL 7035

