Joint connector LKM SV30
Type LKM SV30
|Item no. 6247434
|EAN 4012196118991



Item no. / Type
6247434 / LKM SV30
Dimension b
30 mm
Dimension a
54 mm
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4310
Colour
stainless steel
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Joint connector to connect the bases. This creates the equipotential bonding between the duct bases.
Technical data
Dimensions
| Width | 30 mm |
|---|---|
| Dimension b | 30 mm |
| Dimension a | 54 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | yes |
|---|---|
| Kanal ölçüsü için | 20 x 30 |
| Halojen İçermez | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Potansiyel dengelemeli | yes |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Version for | Inside |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Boyut | 30mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4310 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0542 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (5)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension b
Dimension a
Surface
Material
Colour
Item no.
LKM SV30
30
54
Bright, treated
Stainless steel 1.4310
stainless steel
6247434
LKM SV30
Item no.
6247434
Dimension b
30
Dimension a
54
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4310
Colour
stainless steel



