Joint cover, trunking height 90 mm
Type G-SVS90210RW
|Item no. 6279788
|EAN 4012195667940



Item no. / Type
6279788 / G-SVS90210RW
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Joint cover to hide sawn trunking joint edges.
Technical data
Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 213 mm |
| Height | 91 mm |
Technical data
| Kanal ölçüsü için | 90x210 |
|---|---|
| Halojen İçermez | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Protection rating IK code | IK10 |
| for duct width | 210 mm |
| for trunking height | 90 mm |
| Shape | Universal |
| Version for | Trunking cut cover |
| Fastening type | Self-adhesive |
| Kanal genişliği | 76,5 mm |
| Kanal derinliği | 90 mm |
| Kanal yüksekliği min. | 90 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 90x210x30 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3715 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Certificates (2)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Colour
Item no.
G-SVS90210RW
Pure white; RAL 9010
6279788
G-SVS90210RW
Item no.
6279788
Colour
Pure white; RAL 9010


