Junction box A 6
Type A 6
|Item no. 2000001
|EAN 4012195917069



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Colour
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Technical data
Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 36 mm |
| Clear internal dimensions | 69x32x30 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Kablo |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 10 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Anma gerilimi | 690 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | hayır |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 690 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Max. Conductor cross-section | 2,5 mm² |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Locking |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 45 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 80x43x34 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Junction box cover version | Blanking lid |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0689 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
A 6
69x32x30
10
IP55
Light grey; RAL 7035
2000001
A 6 HF RO
69x32x30
10
IP55
Red
2000003
A 6 HF RW
69x32x30
10
IP55
Pure white; RAL 9010
2000005
Colour
A 6
Item no.
2000001
Clear internal dimensions
69x32x30
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP55
Colour
Light grey; RAL 7035
A 6 HF RO
Item no.
2000003
Clear internal dimensions
69x32x30
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP55
Colour
Red
A 6 HF RW
Item no.
2000005
Clear internal dimensions
69x32x30
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP55
Colour
Pure white; RAL 9010


