Junction box, B 10 M, with thread
Type B 10 M 5
|Item no. 2002140
|EAN 4012195107712



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Koruma sınıfı IP54, Anma gerilimi 660 V, Anma kesiti 2,5 - 4, 700/6 M tipi blok klemens ile kombine edildiğinde kutunun anma kesiti 4 mm² olur, Çapları en fazla 5 mm olan vidalar için kutunun dış tarafında 2 tespit deliği. 4 kapak vidası, 7 kırılabilir M20 x 1,5 vida dişli giriş, kısa bağlantı dişlisine sahip kablo rakorları için tercih edilir.
Kullanılabilir iç ölçü: 80x80x39 mm.
B 10/4 M VDE: Her bir bağlantı yeri başına en fazla 4 kablo 2,5 mm² için 5 kutuplu melamin klemens yeri 700/4 BM ile.
Kullanılabilir iç ölçü: 80x80x39 mm.
B 10/4 M VDE: Her bir bağlantı yeri başına en fazla 4 kablo 2,5 mm² için 5 kutuplu melamin klemens yeri 700/4 BM ile.
Technical data
Dimensions
| Length | 91 mm |
|---|---|
| Width | 91 mm |
| Height | 51 mm |
| Clear internal dimensions | 80x80x39 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Rakor |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 7 |
| Number of terminals | 5 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Anma gerilimi | 660 V |
| Expandable | hayır |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 660 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Thread and pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 4 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Klemens |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | 91x91x51 |
| Material | Duroplast, Aminoplast Typ 131.5 |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Junction box cover version | Blanking lid |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5052 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
B 10 M 5
80x80x39
7
IP54
Light grey; RAL 7035
2002140
B 11 M 5
125x100x44
10
IP54
Light grey; RAL 7035
2002329
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
B 10 M 5
Item no.
2002140
Clear internal dimensions
80x80x39
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP54
Colour
Light grey; RAL 7035
B 11 M 5
Item no.
2002329
Clear internal dimensions
125x100x44
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP54
Colour
Light grey; RAL 7035

