Junction box, B 9 K empty, with thread
Type B 9 K
|Item no. 2001934
|EAN 4012195433699



Item no. / Type
2001934 / B 9 K
Clear internal dimensions
84 x 84 x 34 mm
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
B Serisi vida dişli OBO kablo dağıtım kutuları, uzun yıllardır OBO Bettermann firmasının sunduğu ürün yelpazesinin vazgeçilmez parçalarındandır. Bu dağıtım kutuları aminoplast malzemeden yapılmıştır. Bu plastiğin çok sert ve böylece darbeye karşı yüksek mukavemete sahip olması nedeniyle, kablo dağıtım kutusu oldukça dayanıklı ve sağlamdır. B Serisi, özellikle aşırı sıcaklık dalgalanmalarının olduğu ortamlar için uygundur. Gerekli kablo giriş yerleri, ilgili yerlerden bir tornavida yardımıyla kırılıp açılabilir. Yan yüzeylerinin deliklerine doğrudan kablo rakorları vidalanabilir. Böylece kabloların ve hatların çekme yükleri otomatik olarak azaltılır.
Technical data
Dimensions
| Length | 94 mm |
|---|---|
| Width | 94 mm |
| Height | 45 mm |
| Clear internal dimensions | 84 x 84 x 34 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Rakor |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 7 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Anma gerilimi | 400 V |
| Expandable | hayır |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 400 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Thread and pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | 94x94x45 |
| Material | Duroplast, Aminoplast Typ 131.5 |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5643 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
B 9 K
84 x 84 x 34
7
IP67
Light grey; RAL 7035
2001934
B 9 K
Item no.
2001934
Clear internal dimensions
84 x 84 x 34
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035

