Junction box, B 9/K M empty, with thread
Type B 9 K M
|Item no. 2001942
|EAN 4012195536116



Item no. / Type
2001942 / B 9 K M
Clear internal dimensions
84x84x34 mm
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Koruma sınıfı IP67, tekli klemensli kullanım için boş kutu, 4 plastik kapak vidası, bu nedenle kesinlikle paslanmaz, 5 mm çapına kadar vidalar için 2 tespit ayağı, 7 kırılabilir M20 x 1,5 vida dişli giriş, 9-12 mm çaplarında kablo için 106 M tipi poliamid 3 kablo rakoru.
Kullanılabilir iç ölçü: 84x84x34 mm.
Kullanılabilir iç ölçü: 84x84x34 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 94 mm |
|---|---|
| Width | 94 mm |
| Height | 45 mm |
| Clear internal dimensions | 84x84x34 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Rakor |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 7 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Anma gerilimi | 400 V |
| Expandable | hayır |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 400 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Thread and pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 0 mm² |
| Anma kesiti maks. | 70 mm² |
| Shape | Square |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | 94x94x45 |
| Material | Duroplast, Aminoplast Typ 131.5 |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5548 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
B 9 K M
84x84x34
7
IP67
Light grey; RAL 7035
2001942
B 9 K M
Item no.
2001942
Clear internal dimensions
84x84x34
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035

