Junction box B 9 T, perforation membrane, empty, metric
Type B 9 T M
|Item no. 2001853
|EAN 4012195540076




Item no. / Type
2001853 / B 9 T M
Clear internal dimensions
98x98x40 mm
Giriş sayısı
9
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Nemli ortam dağıtım kasası, halojen içermeyen iki farklı plastik bileşenden oluşmaktadır, zemin bölgesinde delme membranı ile (15 mm kablo çapına kadar).
Kablo rakorunun kullanılması halinde (ilave çekme yükünü azaltma), membranın çıkartılmasına gerek yoktur (zaman kazandırır). Koruma sınıfı IP67. Anma gerilimi 400 V; Anma kesiti 4 - 6 mm².
Kapak, önceden monte edilmiş, kaybolmaz 4 pratik kapak tespit elemanı ile vidalanmaktadır (180°). Tespit deliklerinin etrafı ilave yumuşak plastik bileşenlerle çevrilmiştir, 5 mm vida çapı için (Mesafe 75 mm).
2 tespit vidası kapağı ve 1 tespit vidası.
Ölçüler: 110 x 110 x 51 mm
Kullanılabilir iç ölçü: 98x98x40
Mühürlenebilir
Kablo rakorunun kullanılması halinde (ilave çekme yükünü azaltma), membranın çıkartılmasına gerek yoktur (zaman kazandırır). Koruma sınıfı IP67. Anma gerilimi 400 V; Anma kesiti 4 - 6 mm².
Kapak, önceden monte edilmiş, kaybolmaz 4 pratik kapak tespit elemanı ile vidalanmaktadır (180°). Tespit deliklerinin etrafı ilave yumuşak plastik bileşenlerle çevrilmiştir, 5 mm vida çapı için (Mesafe 75 mm).
2 tespit vidası kapağı ve 1 tespit vidası.
Ölçüler: 110 x 110 x 51 mm
Kullanılabilir iç ölçü: 98x98x40
Mühürlenebilir
Technical data
Dimensions
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 51 mm |
| Clear internal dimensions | 98x98x40 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Kablo/Rakor |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 9 |
| Arkadan giriş | evet |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Anma gerilimi | 400 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 400 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Thread and sealing membrane |
| Weatherproof | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Max. Conductor cross-section | 6 mm² |
| Anma kesiti min. | 4 mm² |
| Anma kesiti maks. | 6 mm² |
| Shape | Square |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | 110x110x50 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5619 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
B 9 T M
98x98x40
9
IP67
Light grey; RAL 7035
2001853
B 9 T M
Item no.
2001853
Clear internal dimensions
98x98x40
Giriş sayısı
9
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035


