Junction box T 100 6S 3x2, with Wieland socket
Type T 100 WB 6S 3x2
|Item no. 2007814
|EAN 4012195854203



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Clear internal dimensions: 136x102x57 mm
Clear internal dimensions: 136x102x57 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 116 mm |
| Height | 67 mm |
| Clear internal dimensions | 136x102x57 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Strain relief entries for direct penetrations for cable diameters of 7−21 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 4 |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Miscellaneous |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 150x116x67 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,6146 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 100 WB 6S 3x2
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007814
T 100 WB 2s5
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007852
T 100 WB 4s5
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007856
T 100 WB 6S 3x2
Item no.
2007814
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 WB 2s5
Item no.
2007852
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 WB 4s5
Item no.
2007856
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035

