Junction box T 100, closed
Type T 100 OE
|Item no. 2007255
|EAN 4012195246855



Item no. / Type
2007255 / T 100 OE
Clear internal dimensions
136x102x57 mm
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 116 mm |
| Height | 67 mm |
| Clear internal dimensions | 136x102x57 mm |
Technical data
| Giriş şekli | None |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Yok |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK07 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 10 mm² |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | 150x116x67 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,6772 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 100 OE
136x102x57
IP66
Light grey; RAL 7035
2007255
T 100 OE
Item no.
2007255
Clear internal dimensions
136x102x57
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035


