Junction box T 100, plug-in seal
Type T 100 SW
|Item no. 2007468
|EAN 4012197353742



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Colour
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 116 mm |
| Height | 67 mm |
| Clear internal dimensions | 136x102x57 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Plug-in seal |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Giriş sayısı | 10 |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Cuttable stepped membrane |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK07 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 10 mm² |
| Shape | Rectangular |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 150x116x67 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Graphite black; RAL 9011 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,7061 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (7)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 100 SW
136x102x57
10
IP66
Graphite black; RAL 9011
2007468
T 100
136x102x57
10
IP66
Light grey; RAL 7035
2007077
T 100 M25-M32
136x102x57
10
IP66
Light grey; RAL 7035
2007081
T 100 RW
136x102x57
10
IP66
Pure white; RAL 9010
2007533
T 100 RO-LGR
136x102x57
10
IP66
Grey / red
2007644
Colour
T 100 SW
Item no.
2007468
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Graphite black; RAL 9011
T 100
Item no.
2007077
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 M25-M32
Item no.
2007081
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 RW
Item no.
2007533
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Pure white; RAL 9010
T 100 RO-LGR
Item no.
2007644
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Grey / red

